06 грудня - День ЗСУ!

Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Служба в лавах Української армії для військових не просто професія, це - найвища честь, покликання. Тож прийміть щирі вітання із Днем ЗСУ наші  захисники та захисниці! Особливі вітання нашим колишнім учням, теперішнім військовослужбовцям, які мужньо і впевнено боронять рідну країну від окупантів. Наші любі хлопці, ми  пишаємося вами !

11:47 06.12.2023

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. У світі постійно відбуваються війни, напади, дискримінація, приниження. Але коли насильство чиниться поруч із нами ми можемо й повинні зупинити його. Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства».

17:13 27.11.2023

25 листопада 2023 року в Україні 90-та річниця Голодомору 1932-1933 років

25 листопада 2023 року в Україні  90-та річниця  Голодомору 1932-1933 років, який забрав життя мільйонів українців. Штучно створений голод, акт геноциду українців — став найбільшою трагедією за всю нашу історію. В поєднанні з депортацією, масовими репресіями, втіленими “совєтами”, а також двома світовими війнами, це виливається в кричущу статистику: за різними підрахунками неприродньою смертю в першій половині ХХ століття могли загинути близько 20 мільйонів українців.

23:08 25.11.2023

З Днем Гідності та Свободи!

21 листопада ми відзначаємо День гідності та свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу. Вітаємо зі святом всіх українців. Бажаємо мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди у домівках, віри у щасливе майбутнє Української держави.

10:34 21.11.2023

З Міжнародним днем толерантності!

16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності, запроваджений у зв’язку із ухваленням ЮНЕСКО у 1995 році Декларації принципів терпимості, в основу якої закладено положення, проголошені в Загальній декларації прав людини.

11:53 16.11.2023

День української писемності та мови

У Підліснівському ліцеї відбувся тиждень української писемності та мови. Його мета- заохочення учнів вчити рідну мову, цікавитись її історією й розвивати навики, пов’язані з нею. Протягом тижня для учнів проведені різноманітні тематичні заходи : вікторина «Знавці рідної мови», засідання круглого столу « Наша мова – мова калинова», мовознавча гра «Цікавинки рідної мови» та інші. А 27 жовтня, на День української писемності та мови,   учні ліцею прийняли участь у написанні Радіодиктанту національної єдності-2023 на тему «Дороги України».

18:21 27.10.2023

Тиждень протидії булінгу

У Підліснівському ліцеї відбувся тиждень протидії булінгу «Стоп булінг!». Були проведені  просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування). Учні почули інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися  відрізняти булінг від звичайного конфлікту.  З учнями початкових класів проведено інтерактивну вправу на перевірку розуміння поняття булінгу “Так” -Ні!”. З учнями 5-7 класів вправу "Я зможу допомогти" . З  учнями 8-10  класів – інформаційну годину «Кібербулінг та засоби його подолання». Кожен повинен почувати себе захищеним. Треба поважати свої права, права іншого і вчитися співіснувати разом. Бути гарною людиною – це добра звичка. І прищеплювати її треба з дитинства!

11:19 19.10.2023

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об'єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам.

09:08 18.10.2023