Правила прийому до закладу освіти.Ст.30 ЗУ " Про Освіту"

Правила прийому дітей до Підліснівського ліцею

1. Зарахування учнів

Підліснівський ліцей Степанівської селищної ради розпочинає набір учнів до 1 класу 2023-2024 н.р. Прийом заяв здійснюється до  01 червня  2023 року.

Прийом документів здійснюється щоденно з 08.00 до 16.00 (онлайн).

Можна подати  електронну заяву на зарахування дитини до 1 класу на порталі «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org/) або надіслати на електронну пошту закладу (mega_pidlisnivka@ukr.net ) скановані копії документів і заяви та в подальшому (після завершення воєнного стану) підтвердити їх документами у закладі освіти.

У 2023 році набір учнів до 1-го класу здійснюватиметься відповідно до статті 18 Закону України «Про освіту», згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367 наказу Департаменту освіти і науки № 50 від 22.02.2019 р. “Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти” та відповідно до наказу МОН № 367 від 16.04.2018 “Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”

Зарахування дитини до школи відбувається на підставі:

1. Заяви батьків (одного з батьків)

2.Свідоцтва про народження (оригінал та копія).

3. Форма № 086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду” (відповідно до Наказу МОЗ № 682 від 16.08.2010 року. “Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів”, листа МОЗ № 111-01/89 від 29 березня 2018 року “Щодо медичних довідок для відвідання закладів освіти”)

4. Копія документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для тих, хто відсутній в реєстрі).

5. Фотокартки 3*4 -1шт

6.Карта щеплень

2Зарахування дитини до 10(11) класу за наступних документів:

заява батьків або осіб, які їх замінюють;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- медична довідка встановленого зразка;

-карта щеплень

-документ про відповідний рівень освіти

3. Документи, що надаються при переході з іншого закладу освіти:

заява батьків або осіб, які їх замінюють;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- медична довідка встановленого зразка;

-карта щеплень

-особова справа учня.

4. ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ:

1. До 01 червня зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування школи  підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами або сестрами дітей, які здобувають освіту у школі  чи дітьми працівників школи .
  2. До 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території школи  за результатами жеребкування. (Порядок проведення жеребкування викладено у п. 2. глави II. Наказу МОН від 16.04.2018 року № 367 "Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"). глава II п.6
  3. Після 15 червня зарахування на вільні місця відбувається у такому порядку:

- до початку навчального року - діти, які мають право на першочергове зарахування;

- упродовж навчального року - у порядку надходження заяв про зарахування.

МІКРОРАЙОН

Підліснівського ліцею  Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області

• с.Підліснівка
  • с.Миловидівка
  • с.Степне
  • с.Олександрівка
  • с.Новомихайлівка
  • с.Білоусівка
  • с.Червоний Кут

Ласкаво просимо до нашого закладу освіти ! У цікаву країну знань, людяності та доброти!