Батькам

Пам`ятка на весняні канікули  https://drive.google.com/file/d/19c1KeRG9u00yQcCj8n_7vh3aAQcVo8G5/view?usp=sharing

Пам`ятка для батьків та учнів

Як запобігти інфікуванню  коронавірусом?
1.    Не торкайтеся до потенційно інфікованих вірусом поверхонь.
2.    Ретельно і часто мийте руки з милом чи обробляйте їх антисептиком.
3.    Уникайте скупчення людей, дотримуйтеся соціальної дистанції в 1,5 м.
4.    Якщо ви захворіли, залишайтеся вдома і зверніться до лікаря.
5.    Використовуйте захисну медичну маску , особливо  якщо маєте симптоми ГРВІ.
Як запобігти поширенню інфекції у разі наявності захворювання?
•    якщо відчуваєте симптоми респіраторного захворювання, обмежте контакти з іншими людьми.
•    під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс зігнутим ліктем чи одноразовою серветкою, після чого викиньте серветку та вимийте руки;
•    необхідно дезінфікувати поверхні, яких торкалася інфікована людина.

Пам’ятка на час зимових канікул (для батьків)

Зимові канікули – пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам’ятати про безпечну поведінку. З метою попередження нещасних випадків, травматизму просимо вас дотримуватися правил безпеки:

• не залишайте дітей без нагляду. Ви повинні знати, де знаходиться ваша дитина протягом дня і ночі;

• слідкуйте, щоб діти обережно поводилися з вогнем;

• використання піротехнічних засобів (петард, бенгальських вогнів, хлопавок) небезпечне для життя і здоров’я;

• нагадуйте дітям, що необхідно дотримуватись правил дорожнього руху;

• не дозволяйте, щоб діти ходили на водоймища, які ще не вкриті кригою або вкриті слабкою кригою;

• нагадуйте правила поводження з побутовим газом під час користування газовими плитами;

• пам’ятайте про правила поводження з дикими тваринами та бездоглядними свійськими тваринами.

Будьте вкрай обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності, привчайте до цього малих дітей! Пам’ятайте: ваше життя – у ваших руках, намагайтеся зробити все, щоб зберегти його.

Свято запам’ятається надовго, якщо воно пройде без проблем. А подбати про це повинні Ви самі.

В разі необхідності телефонуйте:

При пожежі – 101

До міліції - 102

Швидка допомога - 103

Служба газу – 104

Зробимо життя безпечним!

Лист –звернення до батьків про збереження життя учнів під час літніх канікул.

Шановні батьки ! Сучасне життя сповнене різноманітних несподіванок, а часом небезпек. Біда може трапитись будь – де : в побуті, на вулиці, , на природі, в школі і навіть вдома. Кожен може потрапити в такі умови, коли вплив несприятливих навколишніх факторів може негативно позначитись на здоров’ї вашої дитини або навіть спричинити загрозу самому життю. Найчастіше це відбувається з власної вини – як результат відсутності досвіду безпечної поведінки в природному та соціальному середовищі або зневага до норм та правил безпеки , непередбачливості та легковажності.

Нагадуємо Вам про те, що діти відпочивають вдома під вашим наглядом та контролем під час літніх канікул. Тому звертаємось до Вашого досвіду щодо збереження здоров’я та життя Вашої дитини.

З основними онлайн - матеріалами щодо безпеки учнів можна ознайомитися на сайті школи , в розділі « Новини».

Чекаємо ваших дітей здоровими, веселими, сповненими нових сил , в стінах рідної школи 01 вересня 2020 року!

Шановні батьки!

Ми хочемо нагадати Вам, що такі чарівні слова , як добрий день,

будь –ласка, дякую, пробачте, вперше дитина чує вдома. Саме вдома діти вчаться бути чесними, добре відноситися до друзів, поважати старших. Саме вдома вони вчаться бути охайними, організованими, доглядати за собою та своїми речами.

А у школі, ми, вчителі, навчаємо Ваших дітей мові, математиці, фізиці, біології, географії, хімії та іншим важливим предметам.

Шановні батьки!

Ваше батьківське виховання школа лише підкріплює, але замінити не може.

У новому навчальному році від щирого серця всім батькам ,вчителям, працівникам школи, бажаємо здоров`я, витримки, взаєморозуміння у справі навчання та виховання наших учнів.

З повагою , адміністрація

Підліснівської ЗОШ І –ІІІ ступенів.

Шановні батьки та учні Підліснівського ліцею!

У разі необхідності, для вирішення питань, що стосуються життя й здоров’я, а також захисту прав та інтересів дітей, Ви можете у будь-який час звернутися до адміністрації школи, педагогічних працівників закладу освіти. Також можна звертатися до Національної дитячої «гарячої» лінії – 116-111, яка є безкоштовною, анонімною та конфеденційною. Консультування по будням з 12.00 до 20.00 та в суботу з 12.00 до 16.00 проводять компетентні з питань виховання дітей психологи, соціальні педагоги, соціальні працівники та юристи.

Національна дитяча «гаряча» лініяНаціональна дитяча «гаряча лінія»

@childhotline.ukraine

0800500225(зі стаціонарного номеру)

116123(безкоштовно з усіх мобільних)