ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

Аналітична довідка про організацію роботи у закладі освіти із звернень громадян та аналіз звернень, що надійшли до Підліснівського ліцею протягом 01.09.2023 – 27.11.2023.

На виконання Закону України  «Про звернення громадян», указу Президента України від  07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у 2023-2024 н.р. в закладі освіти організовано роботу із звернень громадян. Згідно плану роботи закладу освіти на 2023/2024 навчальний рік було проаналізовано стан організації роботи зі зверненнями громадян відповідно до вимог чинного законодавства.

За період з 01.09.2023-27.11.2023 до закладу освіти надійшло 17 звернень, які були зареєстровані на особистому прийому директором закладу освіти. У структурі звернень, що надійшли переважають заяви з питань:

- загальної середньої освіти – 8 (характеристики учнів, довідки про місце навчання, зарахування та відрахування учнів);

- місця роботи – 5;

Всі звернення, що надходять до Підліснівського ліцею опрацьовуються та контролюються керівництвом, надаються відповідні доручення виконавцям. Авторам звернень обов’язково надається чітка, обґрунтована, повна відповідь з урахуванням строків, установлених чинним законодавством. Випадки відмов у прийнятті та розгляду звернень громадян у Підліснівському ліцеї  відсутні. Анонімних звернень не надходило.

Аналітична довідка щодо звернень громадян, що надійшли до Підліснівського ліцею  протягом 2022-2023 н.р.