Тести

Тести з інформатики

1.Масове виробництво персональних комп'ютерів розпочалось:

Виберіть правильну відповідь:- в 40-х роках- в 50-х роках- в 60-х роках- в 80-х роках- в 90-х роках

2. За одиницю вимірювання кількості інформації прийнято:

Виберіть правильну відповідь:- 1 бод- 1 байт- 1 Кбайт- 1 біт- 1 Мбайт

3. В дитячій грі "Угадай число" перший учасник задумав ціле число з проміжку від 1 до 8. Другий учасник задає питання: "Задумане число більше __? Яка максимальна кількість таких питань, при правильній стратегії (інтервал чисел в кожному питанні ділиться навпіл) повинен задати другий учасник, щоб відгадати число?

Введіть правильну відповідь.

4. Як записується число "5" в двійковій системі числення?

Введіть правильну відповідь.5. Продуктивність роботи комп'ютера (швидкість виконання операцій) залежить від:Виберіть правильну відповідь:- розміру екрану- частоти процесора- напруги живлення- швидкості натискання на клавіші- розміру вінчестера.

6. Який з пристроїв може шкідливо діяти на здоров'я людини?

Виберіть правильну відповідь- принтер- монітор- системний блок- модем- клавіатура.

7. Файл - це:

Виберіть правильну відповідь:- одиниця вимірювання інформації- програма в оперативній пам'яті- текст, розпечатаний на принтері- програма, або дані на диску.

8. Модель об'єкту - :

Виберіть правильні відповіді:- це створений людиною простіший об'єкт- відображає суттєві параметри об'єкту- імітує деякі його дії- відображає несуттєві параметри об'єкту- відображає всі сторони даного об'єкту.

9. Найменшим об'єктом, який використується в текстовому редакторі є:

Виберіть правильну відповідь- слово- точка екрану ( піксель)- абзац- знакомісце (сивол)- речення.

10. Що з приведених означень є інструментами в графічному редакторі:

Виберіть правильні відповіді- лінія, круг, прямокутник- вирізати, копіювати, вставити- олівець, кисть, ластик- набір кольорів (палітра)- переміщення, заливка, текст.

11. До складу мультимедійного комп'ютера обов'язково входить:

Виберіть правильні відповіді- проектор- СD або DVD - дисковод- звукова карта- модем- плотер.

12. Модем, який передає інформацію з швидкістю 28 000 біт/с, може передати дві сторінки тексту (3600 байт) за:

Виберіть правильну відповідь- 1 - 2 секунди- 1-2 хвилини- 1-2 години- 1-2 дні.

13. Який із перерахованих способів підключення до Інтернету забезпечує найбільші можливості доступу до інформаційних ресурсів?

Виберіть правильну відповідь- віддалений доступ по комутованому телефонному каналу- постійне з'єднання по оптоволоконному каналу- постійне з'єднання по віділеному телефонному каналу- постійне з'єднання по радіоканалу.

14. Які режими роботи дисплея Ви знаєте?

Виберіть правильні відповіді- графічний- ігровий- текстовий- символьний- екранний.

15. Зображення, описане у вигляді контурів, що складаються з кривих, які розраховуються за спеціальними формулами називається:

Виберіть правильну відповідь- растрове- векторне- криволінійне- контурне- піксельне.

16. Зображення, яке формується з точок (пікселів) називається:

17. Які дії виконує комп'ютерний вірус?

Виберіть правильні відповіді- підвищує продуктивність роботи процесора- активізується під час виконання зараженої програми- самовідтворюється- вражає програми на жорсткому диску та інших носіях- лікує програми і файли.

18. Стиснення даних - це:

Виберіть правильну відповідь- процедура,перекодування даних, з метою збільшення їхнього обсягу- перекодування даних для швидшого доступу до них- захист від несанкціонованого доступу- процедура перекодування даних, з метою зменшення їхнього обсягу

19. Які складові операційної системи?

Виберіть правильні відповіді- Ядро- Снаряд- Драйвери- Файлова система- Комп'ютерні ігри- Бібліотека системних функцій- Інтерфейс користувача.

20. До основних елементів інтерфейсу Windows XP належать

Виберіть правильні відповіді- робочий стіл, панель завдань- головне меню- вікна програм і папок, ярлики- діалогові вікна- архіватори- антивіруси.

21. Прямокутну ділянку екрану, в межах якої користувач працює з певним об'єктом ОС, застосовуючи для керування ним стандартний набір елементів інтерфейсу називають:

Виберіть правильну відповідь- панель завдань- робочий стіл- меню- мій комп'ютер - вікно.22. Як в операційній системі Windows позначають- дисковод для гнучких дисків- жорсткий диск, на якому записана операційна система- логічний розділ жорсткого диску- дисковод для оптичних дисків.       A, B, C, D, E.

23.Ділянка оперативної пам'яті, призначена для тимчасового зберігання даних називається:

Виберіть правильну відповідь:- зовнішня пам'ять- внутрішня пам'ять- постійна пам'ять- буфер обміну- оперативна пам'ять.

24.Процес встановлення нової програми на диску називають:

Виберіть правильну відповідь:- дефрагментацією- фрагментацією- інсталяцією- деінсталяцією- копіюванням.

25. Як називають постачальника послуг Інтернету:

Виберіть правильну відповідь:- комунікатор- веб-сервер- провайдер- браузер- провізор.

26. Відмітьте служби Інтернету :

Виберіть правильні відповіді- веб (WWW)- Email- FTP- Opera- Windows- IP- телефонія.27. Повний URL має такий вигляд:
протокол://ім'я сервера: номер порту/шлях/ім'я файлу
 Поставте відповідності між значеннями і їх описами:- протокол- ім'я сервера- номер порту- шлях- ім'я файлу- доменне ім'я комп'ютера, на якому розміщено дані- http, ftp- послідовність розділених / рисками імен каталогів в яких - логічний канал, яким передаються дані- ім'я файлу, який потрібно відкрити

28. Які функції виконує браузер: