Благодійний освітній проєкт  Flowers4school

Колектив Підліснівського ліцею Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області долучився до благодійного освітнього проєкту Flowers4school . Проєкт спрямований на озеленення українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.

21:41 13.12.2022

З Днем ЗСУ ! Дякуємо за відвагу!

6 грудня українці відзначають державне свято – День Збройних сил України. Це свято справжньої мужності, героїзму і відваги. Дата приурочена до дня ухвалення Закону України «Про Збройні сили України» – подія відбулася саме 6 грудня 1991 року.

00:07 06.12.2022

Участь у конкурсах Освітнього Порталу Алаба

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Перемога", учнів Підліснівського ліцею: 4 клас - Таран Тімур, І місце; 2 клас - Коковенко Ярослава, ІІ м. Бажаємо нових творчих успіхів! Все буде Україна

16:59 29.11.2022