Останній дзвоник "Зустрічаємо літо!"

Дата: 02.06.2023 16:26
Кількість переглядів: 17

Шановні вчителі, батьки, працівники та учні Підліснівського ліцею ! Вітаємо всіх зі святом Останнього дзвоника, що символізує закінчення ще одного навчального року. Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового бар`єру в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для наших одинадцятикласників - особливо радісний і пам’ятний день, адже вони вирушають у самостійне доросле життя. Щиро бажаємо вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів в мирній Україні. Нехай знання, отримані вами, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності! Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Щасти вам у всьому! У добру путь!