З Днем батька!

Дата: 20.06.2023 14:51
Кількість переглядів: 9

Батько для кожного з нас — це вихователь, захисник, вчитель і друг, якому ми завдячуємо базовими вміннями, життєвими принципами та цінностями. На допомогу люблячого батька діти можуть розраховувати завжди, незалежно від того, скільки їм років, а теплі згадки про цю найріднішу людину залишаються з нами на все життя і дарують підтримку в найтяжчі часи. Вшановувати батьків в окремий день прийнято у всіх країнах, при цьому національні дати можуть різнитися. Але існує й загальне свято — Міжнародний день батька, який щорічно відзначають третьої неділі червня. Співпадає з міжнародним святом і День батька в Україні.

Нехай всі діти дочекаються своїх татусів, які зараз боронять Україну від російсько-терористичної навали.

На зображенні може бути: 1 особа та текст «затька! TTELEGRAF днем днем y»