Вітання нашим творчим учням !

Дата: 03.01.2024 14:18
Кількість переглядів: 9

Приємні новорічні новини! Вітаємо наших творчих учнів та їх керівників з черговою перемогою у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Дня захисників і захисниць України "Перемога". Свої творчі ідеї на конкурсі представляли : учениця 3 класу Коковенко Ярослава, малюнок (ІІ місце); учениця 5 класу Поярко Поліна, читання вірша ( І місце); учениця 6 класу Авраменко Софія, читання вірша ( І місце); учень 5 класу Таран Тімур, малюнок ( ІІ місце); учень 7 класу Грачов Денис, виріб з дерева ( ІІ місце). Продовжуємо розвивати творчі здібності наших учнів, виховувати національну свідомість та патріотизм! Бажаємо нових досягнень!