З Днем Соборності України! Україна- єдина! Україна- це ми !

Дата: 22.01.2024 14:03
Кількість переглядів: 12

22 січня ми святкуємо День соборності України – день, що символізує єдність земель України. Усім жителям країни надсилаємо свої привітання та побажання кожному з нас зберігати силу духу, бадьорість та оптимізм. Нехай у кожній сім'ї панує мир і спокій, любов та порозуміння. Ми віримо у наше світле майбутнє і сприятимемо розвитку та процвітанню улюбленої країни!

Для наймолодших учнів Підліснівського ліцею  з нагоди Дня Соборності проведено інформаційно-пізнавальну годину « Україна- єдина! Україна- це ми !».

Мета заходу: закріпити  та поглибити знання учнів про Україну, її символи, традиції; розвивати українське мовлення, культуру поведінки;

виховувати любов і повагу до своєї Батьківщини України, пояснити в доступній формі значення слова «соборність».