« Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять». 38 річниця аварії на ЧАЕС.

Дата: 26.04.2024 12:21
Кількість переглядів: 7

До 38 річниці аварії на Чорнобильській АЕС для учнів 6-10 класів Підліснівського ліцею проведено екологічну  інформаційну годину

« Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять». Мета заходу: розширити знання учнів про Чорнобильську трагедію; наголосити про потенційну небезпеку радіації, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС; вчити застосовувати в повсякденному житті елементарні радіаційно - гігієнічні навички; виховувати почуття поваги і пам’яті до трагічних сторінок України.

Чорнобильська аварія стала для нас уроком, який обійшовся дорогою ціною. Не потрібно повторювати помилок. Давайте берегти довкілля. Нашій планеті вистачить одного Чорнобиля!

26 квітня виповнюється 38 років від дня аварії на Чорнобильській АЕС –  Львівський національний медичний університет